Filtr aktualności
Sukcesy naszej Zosi Gradoń!
18.12.2023

Zosia Gradoń zajęła III miejsce w turnieju OTK!

Z przyjemnością informujemy, że zawodniczka KT Warszawianka, Zosia Gradoń, po trzech dniach zmagań, zajęła III miejsce w turnieju rangi OTK w Stalowej Woli!

Zosiu, gratulacje! :)

Sukces Franka Smulewicza
29.11.2023

II miejsce Franka Smulewicza!

W minony weekend nasz zawodnik, Franek Smulewicz, rozegrał świetny turniej i zajął II miejsce w turnieju WTK 5 w Pabianicach.

W finale Franek przegrał z Jakubem Kołowieckim (Klub Tenisowy Kubala Ustroń) 6:1 2:6 8-10.

Akademia Tenisowa Warszawianka
23.11.2022

Akademia Tenisowa Warszawianka zaprasza na zajęcia grupowe i indywidualne!

Sukcesy Moniki Stankiewicz w Kathmandu

Trenująca na kortach Warszawianki, Monika Stankiewicz, zajęła 2 miejsce w singlu i 2 w deblu (w parze z Hanna Telzynska) podczas turnieju ITF cat 4 rozgrywanego w Kathmandu (Nepal).

Monika podczas turnieju wspierana jest przez trenera Mikołaja Wrzola.

Gratulujemy :)

Janek Gałka - kolejne sukcesy
21.08.2017

Janek Gałka najlepszy z Polaków w singlu!

Janek osiągnął najlepszy wynik z Polaków startujących w turnieju ITF Juniors Grade 3 Copernicus Bowl - w grze pojedynczej dochodząc do ćwierćfinału!!!

W walce o półfinał, po trzygodzinnym boju, uległ w trzech setach zawodnikowi z Ukrainy, rozstawionemu z nr 2!

Tym samym Janek poprawił swój ubiegłoroczny wynik, gdzie również przechodząc 3 strzeble eliminacji przegrał w pierwszej rundzie turnieju głównego.

Występ w turnieju juniorskim był jedynie przerywnikiem w startach w turniejach ITF Futures, w których rywalizuje od początku lipca 2017.

Janek zrobił pierwszy krok do profesjonalnej kariery i począwszy od ostatniej dekady sierpnia będzie zawodnikiem notowanych w zawodowym rankingu ATP!!!